Get Power Enerji Ticaret A.Ş, sektöründe serbest piyasa koşullarının getirdiği yeniliklere hızlı şekilde adapte olmuş bir şirkettir. Get Power Enerji Ticaret A.Ş , sadece Türkiye piyasası değil, enterkonnekte sistemler sayesinde, Yunanistan ve Bulgaristan’dan en uygun elektrik enerjisini müşterilerine sağlayan, "ETS/2407-12/1588" Lisans Numaralı bir enerji perakende dağıtım şirketidir.

Bu çerçevede Türkiye enterkonnekte sistem ihtiyaçlarına yer, zaman, yapı olarak en iyi cevap veren bir elektrik ticaret yapısı oluşturulmuştur.

Get Power Enerji Ticaret A.Ş Bulgaristan’ın en büyük enerji ticaret şirketlerinden SEE POWER TRADING OOD iştirakidir.

Türkiye’nin 2 Haziran 2011’de komşu ENTSO-E ülkeleriyle sınırötesi ithalat ve ihracat faaliyetlerinin fiziki olarak başlamasıyla birlikte Get Power Enerji Ticaret A.Ş, iştiraki olduğu SEE POWER TRADING OOD ve birçok şirket ile uluslararası işbirliği yapmaya başlamıştır.

Get Power Enerji Ticaret A.Ş, elektrik ticareti, tedariği ve müşterilerine sunduğu hizmetleri yerine getirirken, verilmli, guvenilir ve seçkin bir şekilde çalışmayı ve müşterilerinin sürekli değişen enerji ve hizmet ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemedtedir.

Temel değerlerimiz bizi tanımlarken, günlük işleyişimizde ve uzun vadeli stratejimizin belirlenmesinde, çeşitli koşullar altında verdigimiz karaları yönlendirir.

Şirketimize iş ya da staj başvurusunda bulunmak için: recruiting@getpowerenerji.com adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

 • Get Power Enerji Ticaret A.Ş

  Cecen Sk. Acıbadem Mh. Akasya Plaza

  A:Blok D:157 Üsküdar, İstanbul

  ticaret@getpowerenerji.com

  T +90 216 504 08 26

  F +90 216 504 08 26